Vyproštění kocoura Nový Bor dne 7.10 2022

  • Autor příspěvku
11. 10. 2022

Dnes dopoledne byla naše jednotka vyslána na vyproštění kocoura. Na místo zásahu byla vyslána technika CAS-24 Volvo I včetně osádky. Z důvodu neprůjezdnosti ulice Palackého – Nová kolem firmy LASVIT (nevhodně zaparkované OA – nulový průjezd pro PT) členové jednotky došli na místo události pěšky a strojník s CAS jel nejbližší objízdnou trasou. Průzkumem zjištěno že na místě se nachází majitelka zvířete a kocour se nachází v prostorách odpadové šachty bytu. Jednotka provedla rozebrání konstrukce krytí šachty za pomocí dílenského nářadí. Následně se na místo dostavila jednotka HZS. Kocour následně vytáhnut ze šachty jednotkou HZS. Jednotka následně provedla zakrytí šachty a po dohodě s VZ a sbalení materiálu se jednotka vrátila zpět na základnu. Nikdo zraněn.
VD Synek Jan