DN 2x OA se zraněním Nový Bor dne 6.12 2022

  • Autor příspěvku

Dnes odpoledne byla naše jednotka vyslána na dopravní nehodu se zraněním. Na místo zásahu byla vyslána technika CAS-24 Volvo I včetně osádky. Po příjezdu na místo události průzkumem zjištěno, že se jedná o DN 2x OA jedno vozidlo mimo komunikaci s únikem provoz. náplní, osoby z vozidel venku a již zasahuje hlídka PČR.
Jednotka provedla zajištění místa nehody, protipožární opatření odpojením AKU u vozidla mimo komunikaci a zasypání uniklých provoz. náplní sorbentem. Jedna osoba (řidička) bez viditelných zranění ale stěžovala si na bolest hlavy.  Následně se na místo dostavila jednotka HZS, posádka ZZS do její péče předána jedna osoba a hlídka Dopravní policie. Po sbalení materiálu se jednotka po dohodě s VZ vrátila zpět na základnu. Nikdo zraněn. VD Synek Jan