Hasiči Nový Bor

Hasiči Nový Bor – Pořádané akce

Hasiči nový bor předání Lilince hotovost 40 000,-

Předání finanční částky Lillince

Dobrovolná jednotka hasičů města Nový Bor, předala 28. července 2023 finanční hotovost Lillince která potřebuje finančně nákladnou operaci.

Podpořit rodinu malé Lilinky můžete zasláním jakékoliv částky na transparentní účet 4004040040/5500 nebo přes web http://lillife.cz/ Předem děkujeme.

Krajská soutěž ve vyprošťování osob z havarovaných vozidel jednotek PO Liberec dne 27.5.2023

Naše jednotka sboru dobrovolných hasičů se dne 27.5.2023 zúčastnila Krajské soutěže ve vyprošťování osob z havarovaných vozidel. Jednalo se o soutěž jednotek HZS, HZSP a JSDHO Libereckého kraje. Soutěž byla na parkovišti u OD Globus. Soutěž trvala od ranních hodin, až do pozdního odpoledne. Naše jednotka vyslala na tuto soutěž družstvo ve složení: Velitel družstva Jan Synek, strojník Jindřich Hekerle, zdravotník Jan Toms a hasič Jan Augustin. Vše pod dohledem našeho kolegy a již roky profesionálního hasiče Jana Tomáška, který jednotku na tuto soutěž připravoval. Vraky vozidel a vše okolo dodala f. KN Auto a Likvidace vozidel p.Březina. Naše jednotka na této soutěži zabojovala a ukázala, že nějaké znalosti v tomto oboru již za roky máme, a tak obsadila nádhernou stříbrnou pozici Děkujeme všem za reprezentaci našeho města, JSDHO atd.

Kočí Martin

Hlavní organizátor společenských akcí

Petra Kočová – 605077681

email: kure.petulka@hasicinovybor.eu

Hasiči Nový Bor, generála Svobody 812, 473 01 Nový Bor

IČO Hasiči Nový Bor 63778441

Hasiči Nový Bor web 1

Archiv společenských akcí pořádané hasiči Nový Bor a městem Nový Bor

Krampus 2023 hasicinovybor.cz
Čarodějnice Hasiči Nový Bor 2023
Krampus 2022
Kampus Nový Bor Krampus 2022
Čarodějnice Hasiči Nový Bor 2022

Hasičské zbrojnice Nový Bor – trasa

O jednotce

Hasiči Nový Bor web 1

Jednotka sboru dobrovolných hasičů obce – JSDHO Nový Bor JPO II/2.

Jednotka slouží po 24 hodinách ve složení dva velitelé, dva strojníci a čtyři hasiči. Toto vše po 365 dní v roce.

Přidej se k nám

Hasiči Nový Bor – Přidej se k nám

Hledáme do svých řad nové členy a kamarády.

Pro přijetí do sboru není třeba žádných znalostí a dovedností. Nové zájemce zaškolíme, vycvičíme. Naučíme tě mnoho nového, např. požární znalosti a dovednosti, první pomoc a mnoho dalšího.

Hasiči Nový Bor soptíci 17