Únik plynu v panelovém domě Nový Bor ul. Svojsíkova dne 10.3 2023

  • Autor příspěvku

Dnes večer byla naše jednotka vyslána na únik plynu v panelovém domě. Na místo zásahu byla vyslána technika CAS-24 Volvo I včetně osádky. Jednotka po příjezdu na místo zásahu se spojila s oznamovatelem, který uvedl, že je cítit zápach plynu v 9. NP panelového domu. Jednotka provedla měření koncentrací plynů prostřednictvím detektoru GasAlert MicroClip XL, kdy nebyly zjištěny zvýšené hodnoty, ani již plyn nebyl cítit. Měření provedeno mezi 9. NP. – 14. NP. s negativním výsledkem bez detekce. Po příjezdu jednotky HZS jednotka vyčkala na pokyny VZ a poté setrvala na místě. Po kontrolním měření jednotlivých pater jednotkou HZS se jednotka po dohodě s VZ vrátila zpět na základnu. Nikdo zraněn.

VD Tomášek Jan