DN 2x OA se zraněním osob Kamenický Šenov dne 29.4 2023

Dnes dopoledne byla naše jednotka vyslána na nehodu dvou osobních vozidel se zraněním osob. Na místo zásahu byla vyslána technika CAS-24 Volvo I včetně osádky. Po příjezdu na místo zásahu bylo průzkumem zjištěno, že došlo k nehodě dvou osobních vozidel se zraněním osob. Po našem příjezdu se na místo zásahu dostavila jednotka HZS ÚLK PS Česká Kamenice. Naše jednotka provedla zajištění místa zásahu a poté protipožární opatření umístěním RHP. Dále jednotka zjistila únik ropných látek, které jednotka asanovala sorbentem ecodry. Na místě zásahu PČR, ZZS a VČ HZS Česká Lípa. Naše jednotka dále prováděla řízení dopravy na místě zásahu. Následně provedeno odtažení havarovaných vozidel mimo komunikaci. Poté VZ rozhodl o návratu naší jednotky zpět na svou základnu, což bylo po úklidu materiálu provedeno. Nikdo zraněn

VJ Kočí Josef