Otevření bytu Polevsko dne 3.5 2024

Dnes dopoledne byla naše jednotka vyslána na otevření bytu. Na místo zásahu byla vyslána technika CAS-24 Volvo I včetně osádky. Po příjezdu na místo události bylo průzkumem zjištěno, že se jedná o žádost o otevření bytu rodinou, kde má být nereagující osoba. Dalším průzkumem bylo zjištěno, že osoba se nachází na posteli u dveří bytu. Jednotka proto a z důvodu krajní nouze, provedla otevření bytu za přítomnosti rodinných příslušníků. V bytě nalezena jedna osoba. Komunikace probíhala s obtížemi. Dále zjištěno, že osoba je diabetik. Informace předána ZZS LK. Na místě hlídka PČR a jednotka HZS LK. Po příjezdu ZZS LK na místo zásahu byl proveden transport osoby do vozidla ZZS. Následně byl proveden úklid materiálu a po dohodě s VZ, návrat na základnu. Nikdo zraněn.