Dopravní nehoda motorkáře Kamenický Šenov silnice 1/13 dne 29.7 2023

Dnes odpoledne byla naše jednotka vyslána na nehodu motorkáře do Kamenického Šenova. Na místo zásahu byla vyslána technika CAS-24 Volvo I včetně osádky. Po příjezdu na místo události průzkumem zjištěno, že se jedná o DN 1x motocykl se zraněním, řidič Rakouské národnosti a již zasahuje jednotka HZS ÚLK Česká Kamenice. Jednotka provedla zajištění místa události, komunikace po dobu zásahu uzavřena. Dále jednotka společně s jednotkou HZS provedli předlékařskou pomoc nasazením krčního límce a přípravu pro transport pro ZZS za pomocí nosítek SCOOP rám. Následně se na místo dostavila hlídka Dopravní policie a posádky ZZS do jejíž péče byla osoba předána. Po zaléčení pacienta a následném odjezdu ZZS a jednotky HZS byl provoz na komunikaci obnoven, jednotka provedla sbalení materiálu, místo předáno polici a jednotka se vrátila zpět na základnu. Nikdo zraněn.

VD Synek Jan