Dopravní nehoda 1x NA Okrouhlá dne 12.1 2023

  • Autor příspěvku

Dnes ráno byla naše jednotka vyslána na nehodu nákladního vozidla. Na místo zásahu byla vyslána technika CAS-24 Volvo I včetně osádky. Jednotka po příjezdu na místo zásahu průzkumem zjistila, že již zasahuje hlídka PČR Nový Bor, která řídí dopravu na místě zásahu a to kyvadlově. Jednotka provedla zajištění místa zásahu. Dalším průzkumem zjistila, že nákladní vozidlo bylo vyproštěno vyprošťovací firmou zpět na vozovku, kde byl zjištěn únik ropných látek na komunikaci. Únik z olejové vany motoru. Jednotka provedla posyp vozovky sorbentem. Na místě zásahu jednotka HZS. Poté spolupráce jednotek PO při dalším posypu vozovky. VZ na místo zásahu povolal správce komunikace. Pak proveden částečný úklid vozovky. Po úklidu materiálu se naše jednotka vrátila zpět na svou základnu. Nikdo zraněn. ZVJ Kočí Martin