Dopravní nehoda Kamenický Šenov dne 4.7 2023

Dnes odpoledne byla naše jednotka vyslána na nehodu několika vozidel. Na místo zásahu byla vyslána technika CAS-24 Volvo I včetně osádky. Po příjezdu na místo události bylo průzkumem zjištěno, že se jedná o dvě různé dopravní nehody a že již zasahuje jednotka HZS ULK a hlídka PČR. Jednotka provedla zajištění místa DN. Průzkumem zjištěno, že došlo k úniku provozních kapalin z dodávkového vozidla. Jednotka proto provedla posyp komunikace. Na místě jedna lehce zraněná osoba (řidič dodávky). Na místě dopravní policie a ZZS LK. Zraněná osoba vyšetřena a ošetřena. Ponechána na místě. Následně převzato velení od jednotky HZS ULK a jednotka HZS ULK se vrátila zpět na základnu. Po zadokumentování nehody policií jednotka provedla odstranění havarovaného vozidla mimo komunikaci a dále proveden úklid komunikace. Poté proveden úklid materiálu a návrat na základnu. Nikdo zraněn.

VD Holman Jan