DN 2x OA se zraněním Radvanec-Maxov dne 15.11 2023

Dnes ráno byla naše jednotka vyslána na nehodu dvou osobních vozidel se zraněním. Na místo zásahu byla vyslána technika CAS-24 Volvo I včetně osádky. Po příjezdu na místo události průzkumem zjištěno že se jedná o DN 2xOA 1x těžce zraněná osoba, 1x lehce zraněná osoba, únik provoz. náplní vozidla a již zasahuje hlídka PČR a zároveň s jednotkou se na místo dostavila ZZS, která si ihned vzala do péče zraněnou osobu. Jednotka provedla zajištění místa události, komunikace uzavřena. Jednotka dále prováděla odklánění dopravy. Dále se na místo dostavila jednotka HZS a později i LZS a Dopravní policie. Jednotka provedla zasypání uniklých provozních náplní. Po úklidu materiálu a dohodě s VZ se jednotka vrátila zpět na základnu. Nikdo zraněn.

VD Synek Jan