DN 2x OA se zraněním náměstí Míru Nový Bor dne 15.10 2022

  • Autor příspěvku
19. 10. 2022

Dnes odpoledne byla naše jednotka vyslána na nehodu dvou osobních vozidel se zraněním osob. Na místo zásahu byla vyslána technika CAS-24 Volvo I a DA VW Transportér včetně osádek. Po příjezdu na místo události bylo průzkumem zjištěno, že se jedná o DN 2 osobních vozidel. Jednotka provedla protipožární opatření a poskytla předlékařskou první pomoc. Dále se na místo DN dostavila Městská policie Nový Bor, PČR z Nového Boru a jednotka HZS ČR. Následně se na místo události dostavila ZZS LK, která si převzala zraněnou osobu. Dětem byly předány plyšové hračky. Po příjezdu Dopravní policie a po domluvě s velitelem zásahu se jednotka po sbalení materiálu vrátila zpět na základnu. Nikdo zraněn. VD Štyndl Pavel