Dn 1x OA bez zranění Kamenický Šenov dne 27.6.2023

Dnes po půlnoci byla naše jednotka vyslána na nehodu jednoho osobního vozidla. Na místo zásahu byla vyslána technika CAS-24 Volvo I včetně osádky. Po příjezdu na místo zásahu bylo průzkumem zjištěno, že již zasahuje jednotka HZS ÚLK PS Česká Kamenice a hlídka PČR. Nehoda bez zranění. Jednotka provedla zajištění místa zásahu a poté z důvodu SaP na místě dostačujících bylo místo události převzato od jednotky HZS ÚLK, která se následně vrátila zpět na základnu. Jednotka provedla zasypaní zatáčky v obou jízdních pruzích o délce cca 100m, která byla z neznámého důvodu kluzká. Dále se na místo dostavila hlídka Dopravní policie, které bylo místo události předáno a jednotka se po sbalení materiálu vrátila zpět na základnu. Nikdo zraněn.

VD Synek Jan