Dopravní nehoda 2x OA se zraněním silnice 1/9 Chotovice dne 27.4 2023

Dnes odpoledne byla naše jednotka vyslána na nehodu dvou osobních vozidel se zraněním na obchvatu něsta. Na místo zásahu byla vyslána technika CAS-24 Volvo I včetně osádky. Po příjezdu na místo události průzkumem zjištěno, že se jedná o DN 2x OA mimo komunikaci, dvě osoby bez viditelných zranění . Jednotka provedla zajištění místa události, dále u jednoho OA provedeno protipožární opatření odpojením AKU a zasypání uniklých provoz. náplní Sorbentem. Následně se na místo dostavila jednotka HZS, hlídka PČR, která řídila provoz kyvadlově jedním jízdním pruhem ,posádka ZZS, která si převzala do péče osoby a hlídka Dopravní policie. Jednotka poté provedla společně s jednotkou HZS po zadokumentování Dopravní policií úklid vozovky následný úklid materiálu a po dohodě s VZ se vrátila zpět na základnu. Nikdo zraněn.

VD Synek Jan