DN 2x OA se zraněním Okrouhlá dne 1.1 2023

  • Autor příspěvku

Dnes k večeru byla naše jednotka vyslána na nehodu dvou osobních vozidel se zraněním osob. Na místo zásahu byla vyslána technika CAS-24 Volvo I včetně osádky. Po příjezdu na místo události průzkumem zjištěno, že se jedná o DN zvěř a 2xOA se zraněním. Osoby mimo vozidlo. Na místě jednotka Kamenický Šenov, která projížděla kolem a zastavila u nehody a jednotka HZS ÚK Česká Kamenice. Zvěř na místě nenalezena, komunikace neprůjezdná v obou směrech. Jednotka provedla nasazení krčního límce jedné osobě(řidič), osvětlení místa události osvětlovacím systémem PELI dále zasypaní uniklých provozních náplní. Dále se na místo dostavil VČ HZS LK Česká Lípa, ZZS a Dopravní policie. Jednotka předala osobu do péče ZZS. Řízení provozu na komunikaci a asistovala při naloženi OA na vozidla odtahové služby a následný úklid komunikace. Po úklidu materiálu se jednotka vrátila zpět na svou základnu. Nikdo zraněn. VD Synek Jan