DN 1x OA se zraněním Nový Bor ul. Husova 14.11 2022

  • Autor příspěvku
18. 11. 2022

Dnes večer byla naše jednotka vyslána na další dopravní nehodu v ulicích města. Na místo zásahu byla vyslána technika CAS-24 Volvo II včetně osádky. Po příjezdu na místo události bylo průzkumem zjištěno, že se jedná o dopravní nehodu jednoho osobního automobilu do veřejného osvětlení. Jednotka provedla zajištění místa nehody. Na místě již MP Nový Bor a VČ HZS LK. Dalším průzkumem zjištěno, že dopravní nehoda je bez úniku provozních kapalin a se zraněním. U OA bylo provedeno protipožární opatření. Na místě CAS HZS LK a PČR a ZZS LK. Zraněná osoba byla předána do péče ZZS. Na místo se dostavil technik technických služeb a odpojil poškozené osvětlení od el. proudu. Na místě dopravní policie. Po zadokumentování nehody byl proveden úklid komunikace, odstranění poškozeného veřejného osvětlení a následně také úklid materiálu. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu. Nikdo zraněn. VD Jan Holman