DN 1x OA + motocykl se zraněním osob Kamenický Šenov dne 27.9 2023

Dnes k večeru byla naše jednotka vyslána na nehodu na silnici 1/13 v Kamenickém Šenově. Na místo zásahu byla vyslána technika CAS-24 Volvo I včetně osádky. Po příjezdu na místo události bylo průzkumem zjištěno, že se jedná o DN 1x OA a motocykl kdy byl zraněn motorkář a již zasahuje hlídka PČR. Jednotka provedla zajištění místa události, komunikace uzavřena, dále byla provedena předlékařská pomoc nasazením krčního límce. Následně se na místo dostavila pozemní posádka ZZS do jejíž péče byla zraněná osoba předaná ,LZS a jednotky Cvikov a HZS. Jednotka dále spolupracovala se ZZS na ošetřování osoby a následný transport do sanitního vozu a po sléze do vrtulníku LZS. Následně se jednotka vrátila po dohodě s VZ zpět na základnu. Nikdo zraněn.

VD Synek Jan