DN 1x OA + autobus silnice v obci Polevsko dne 30.8 2023

Dnes večer byla naše jednotka vyslána na nehodu osobního vozidla a autobusu. Na místo zásahu byla vyslána technika CAS-24 Volvo I včetně osádky. Po příjezdu na místo události průzkumem zjištěno, že se jedná o DN 1x Autobus x 1x OA s nárazem do budovy. V OA u kterého bylo provedeno protipožární opatření odpojením AKU cestovaly tři osoby, řidič lehké oděrky horní končetiny, spolujezdec lehká bolest hrudníku od bezpečnostního pásu. Osoby odmítly jakékoliv ošetření jak ze strany jednotky a taktéž odmítly možné přivolání posádky ZZS. V autobuse cestoval pouze řidič. Dále se na místo dostavila jednotka HZS a následně hlídka Dopravní policie. Po zadokumentování hlídkou policie byl proveden společně s jednotkou HZS úklid vozovky a po sbalení materiálu a dohodě s VZ vrátila zpět na základnu. Nikdo zraněn.

VD Synek Jan